England Polish

LOGOWANIEZaKsiazke.pl

REGULAMIN


REGULAMIN USŁUG

1.Ogłoszenia wyświetlane są odpłatnie.

2.Wyświetlanie oraz utrzymanie ogłoszeń jest płatne zgodnie z cennikiem

3. Rejestrując się w portalu użytkownik wyraża zgodę na przesyłanie ofert marketingowych i handlowych za pomocą komunikacji elektronicznej w tym email, sms, telefon od firmy prowadzącej portal noclegowy http://turysta-wpolsce.pl

4.Wszelkie późniejsze modyfikacje i zmiany w obiekcie noclegowym w trakcie trwania abonamentu są bezpłatne.

5. Użytkownik po dokonaniu rejestracji w portalu turysta-wpolsce.pl otrzymuje login i hasło do panelu administratora.

6. Nie ma limitu dodanych fotografii do zamieszczonego ogłoszenia.

7. Celem serwisu turysta-wpolsce.pl jest udostępnianie powierzchni reklamowej do zamieszczania ogłoszeń noclegowych w strefie nadmorskiej oraz pozostałych strefach: "Nad Jeziorem"  "W górach." i "W całej Polsce "

8. Zamieszczenie oraz wyświetlanie ogłoszeń jest płatne.

9. Oferty są płatne wg.cennika.

10. Zamieszczający ogłoszenie noclegowe zgadza się na to by w przypadku zmiany właściciela serwisu turysta-wpolsce.pl, zamieszczone ogłoszenia zostały przekazane nowemu właścicielowi serwisu turysta-wpolsce.pl wraz z wszystkimi danymi zawartymi w serwisie turysta-wpolsce.pl .

11. Czas rozpatrzenia reklamacji wynosi 30 dni.

12. Każde ogłoszenie zamieszczone w serwisie może być usunięte przez administrację jeśli narusza czyjeś dobra osobiste.

13. Cennik ogłoszeń standardowych oraz wyróżnionych obowiązuje osobno dla każdego reklamowanego obiektu.

14. Każdy użytkownik serwisu po zarejestrowaniu się posiada swój LOGIN i HASŁO.

15. Każdy użytkownik serwisu ma prawo do dodania maksymalnie 100 obiektów noclegowych

16.Zabrania się umieszczania ogłoszeń nie związanych z działalnością serwisu a także naruszających normy etyczne oraz zawierające obraźliwe słowa, fotografie czy też treści erotyczne

17. Ogłoszenia mogą być zamieszczane zarówno przez firmy jak i osoby prywatne.

18. Portal stara się zapewnić ciągłość wyświetlania ofert noclegowych w sposób nie przerwany 24 godziny na dobę 360 dni w roku.

19. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany nazwy domeny w uzasadnionych przypadkach. ( np uzyskanie po analizie iż nowa domena zapewni lepsze pozycjonowanie w google.pl oraz zapewni większy target klientów )

20. W przypadku problemów technicznych za każdy dzień przerwy w wyświetlaniu oferty noclegowej zostanie zwrócona kwota wpłacona wg. wzoru "kwota wpłacona/360dni * ilość dni przerwy technicznej"

21. Przypadki nie ujęte w tym Regulaminie regulują przepisy Kodeksu Cywilnego oraz obowiązujące przepisy.

22. Rejestrując się w portalu http://turysta-wpolsce.pl wyrażasz zgodę na naszą Politykę prywatności

 

PROMOWANE OGŁOSZENIA
Sopot-U Moniki
Apartament
Pomorskie
Sopot
Cena: od 200 PLN

Bukówka-EKO BAJKA domki w górach
Domek letniskowy
Dolnośląskie
Bukówka
Cena: od 40 PLN

Zapisz się do newsletera:

ArtGlobal Copyright ©...

Portal jest społecznościowym serwisem turystycznym prezentującym oferty noclegów oraz oferty turystyczne z całej Polski. Noclegi można wyszukiwać według kryterium lokalizacji, czyli miejscowości, regionów geograficznych oraz nazw regionów potocznych. Nocleg można znaleĽć również w określonym krajobrazie, tak więc można wyszukiwać noclegi nad morzem, w górach, nad jeziorem, czy też oferty agroturystyki na wsi. Serwis gromadzi również społeczności turystów zainteresowanych konkretnymi formami spędzania wolnego czasu w sposób aktywny oraz miłośników sportów ekstremalnych. Wyszukane oferty noclegów mogą korespondować z możliwością uprawiania konkretnych sportów takich jak żeglarstwo, szybownictwo, wspinaczka, czy też sposobów spędzania wolnego czasu aktywnie jak wędrówki piesze, czy trekking. Noclegi dostępne w serwisie są również podzielone na kategorie obiektów noclegowych. Istnieje możliwość wyszukiwania osobno noclegów w hotelach, resortach SPA, ośrodkach wypoczynkowych czy też hostelach, pensjonatach, agroturystyce, a także kwaterach prywatnych, pokojach gościnnych lub campingach.